آموزش وردپرس
خانه / اخبار سایت / باشگاه خبرنگاران / مرز مهران بسته است/ ترافیک پرحجم در مسیر رفت و برگشت زائران در محورهای شلمچه و چزابه

مرز مهران بسته است/ ترافیک پرحجم در مسیر رفت و برگشت زائران در محورهای شلمچه و چزابه

سرهنگ رحمانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: تردد از محور ایلام – مهران ممنوع بوده و زائران می‌توانند برای عزیمت به سمت کربلا از دو محور جایگزین استفاده کنند.

مرز مهران بسته است/ ترافیک پرحجم در مسیر رفت و برگشت زائران در محورهای شلمچه و چزابهسرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راههای کشور در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: مرز مهران بسته است و بر همین اساس تردد هرگونه وسیله نقلیه از محور ایلام – مهران ممنوع است و زائران کربلای معلی می‌توانند برای عزیمت از محورهای شلمچه و چزابه استفاده کنند.

 وی افزود : در همین راستا بر اساس آخرین گزارش دریافتی ترافیک در محور مهران – ایلام و چزابه و شلمچه پرحجم  و در محدوده دره شهر – ملک‌شاهی ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راههای کشور گفت: بار برگشت آغاز شده و در مسیر بازگشت هم ترافیک  پرحجمی داریم و از زائران درخواست می‌کنیم بازگشت را به روزهای پایانی موکول نکنند و در زمان بازگشت در صورت استفاده از وسیله نقلیه شخصی باید با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و در هنگام خستگی و خواب آلودگی از رانندگی پرهیز کنند.

 سرهنگ رحمانی در پایان گفت: تا این لحظه تردد در راه‌های مرزی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته و از نظر وقوع تصادف هم وضعیت مطلوب‌تری را داریم.

 انتهای پیام/

درباره ی GShell

همچنین ببینید

عراقچی و آمانو در وین دیدار و گفتگو کردند

معاون وزیر خارجه ایران با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین دیدار و گفت‌وگو کرد.

پاسخ دهید