آموزش وردپرس
خانه / اخبار سایت / خبرگزاری شفاف / آغاز اردوی جهانی تیم ملی بسکتبال
اردوی تیم ملی بسکتبال برای حضور در مرحله دوم رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین و دیدار با قزاستان و عراق در این مرحله از فردا آغاز می شود.

آغاز اردوی جهانی تیم ملی بسکتبال

به گزارش شفاف، در چارچوب مسابقات بسکتبال انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین، تیم ملی بسکتبال باید سوم اسفندماه (پنجشنبه) با قزاقستان دیدار کند. این دیدار به میزبانی قزاق ها و از مرحله دوم این رقابت ها برگزار می شود.

دیگر دیدار این مرحله هم ۶ اسفندماه (یکشنبه) مقابل تیم عراق برگزار می شود. این دومین دیدار تیم ملی بسکتبال مقابل عراق در رقابت های انتخابی جام جهانی است که در تالار بسکتبال آزادی برگزار می شود. تیم ملی ایران سوم آذرماه در نخستین دیدار رقابت های انتخابی جام جهانی که از مرحله اول برگزار شد، در دیداری دور از انتظار در عراق مقابل تیم ملی این کشور متحمل شکست شد. 

برای برگزاری دیدار با قزاقستان و عراق، اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال کشورمان از فردا در تهران آغاز می شود. روزبه ارغوان، فرید اصلانی، محمد جمشیدی، حامد حدادی، محمد حسن زاده، سعید داورپناه، آرن داوودی، نوید رضایی فر، اوشین ساهاکیان، اصغر کاردوست، ارصلان کاظمی، سجاد مشایخی، نوید نیکتاش، صمد نیکخواه بهرامی و میثم رضایی بازیکنانی هستند که در این اردو حضور خواهند داشت. 

مهران شاهین طبع که با تیم پتروشیمی به عنوان سوم رقابت های لیگ برتر دست یافت، هدایت تیم ملی را در این دیدارها بر عهده خواهد داشت. وی تا پایان بازی های آسیایی اندونزی در راس تیم ملی خواهد بود. 

درباره ی GShell

همچنین ببینید

تکاوران نیروی زمینی تا ۲ ساعت دیگر به محل سانحه هوایی دنا می‌رسند

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که با وجود شرایط سخت محل سانحه هوایپما، تا دو ساعت دیگر به محل اجساد از طریق نفوذ از زمین برسیم.

پاسخ دهید