آموزش وردپرس
خانه / اخبار سایت / خبرگزاری مهر / عملیات موفق یمنی ها ضد مزدوران آل سعود در الجوف و تعز
منابع یمنی از عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن ضد مزدوران وابسته به آل سعود در الجوف و تعز و کشته و زخمی شدن شماری از مزدوران خبر دادند.

عملیات موفق یمنی ها ضد مزدوران آل سعود در الجوف و تعز

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، دهها نفر از مزدوران وابسته به آل سعود در عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن در جبهه های المتون، الغیل و المصلوب در استان الجوف کشته و زخمی شدند.

یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد: ارتش و کمیته های مردمی یمن عملیات نظامی ضد مواضع مزدوران در السلان، نوبه صابر و کبری الباحث در المصلوب در استان الجوف انجام دادند. این همزمان با عملیات ضد مواضع مزدوران در وادی شواق در الغیل و قعیطه در المتون بود.

به گفته این منبع نظامی؛ در جریان عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند و بقیه پا به فرار گذاشتند. در این عملیات غنایم جنگ به دست یمنی ها افتاد.

از سوی دیگر در عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع مزدوران آل سعود در جبهه ساحل غربی تعز شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.

یک منبع نظامی یمن اعلام کرد: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع مزدوران را در خالد و جنوب پل الهاملی در موزع تعز هدف قرار دادند.

همزمان تظاهراتی در استان حجه علیه جنایات آل سعود ضد یمنی ها برگزار شد.

این در حالی است که جنگنده های سعودی مناطقی از استان صعده را بمباران کردند.

منابع یمنی از شهادت ۲ زن و مجروح شدن ۵ زن و کودک در اثر ۷ حمله هوایی به جبل مسار واقع در شهرستان مناخه استان صنعاء، مجروح شدن ۱ کودک در اثر حمله هوایی به یکی از مزارع شهرستان صعفان،حمله هوایی به روستای رماده در شهرستان نهم استان صنعاء، ۵ حمله هوایی به منطقه علاف در شهرستان سحار و به جبل الصمع و ۴ حمله هوایی به اردوگاه امنیت مرکزی استان صعده خبر دادند.

درباره ی GShell

همچنین ببینید

دموکرات ها نگران حضور پمپئو در وزارت خارجه هستند

«مایک پمپئو» در حالی به عنوان وزیر خارجه جدید آمریکا از سنا نمره قبولی گرفت که بسیاری از مخالفان، وی را نماینده مناسبی برای دستگاه دیپلماسی این کشور نمی دانند.

پاسخ دهید