آموزش وردپرس
خانه / اخبار سایت / Zoomit / زومیت / لودینگ ۴: از حقیقت تاثیر خشونت در بازی‌ ها تا داستان کریتوس
لودینگ ۴: از حقیقت تاثیر خشونت در بازی‌ ها تا داستان کریتوس

در قسمت چهارم لودینگ، سری به داستان God of War می‌زنیم و تمام حقایق در رابطه با تاثیر خشونت در بازی‌ها را بررسی می‌کنیم.

لودینگ ۴: از حقیقت تاثیر خشونت در بازی‌ ها تا داستان کریتوس

لودینگ به قسمت چهارم خود رسید. در چهارمین قسمت از شوی گیمینگ زومجی، با توجه به نزدیک شدن به زمان عرضه بازی God of War، تصمیم گرفتیم سری به تاریخچه این مجموعه و کریتوس بزنیم و در یک آیتم دو بخشی، به طور مفصل تاریخچه God of War را برای شما بازگو کنیم. در ادامه این قسمت از Loading، سری خواهیم زد به خشونت در بازی‌های ویدیویی و این مساله را بررسی می‌کنیم که آیا خشونت در بازی‌ها باعث می‌شود که خوی انسان‌ها نیز خشن شود و آیا می‌توانیم مواردی از قبیل تیراندازی در مدارس را به بازی‌ها ربط دهیم یا خیر.

اما این تمام آیتم‌های این قسمت از لودینگ نیست؛ زیرا در قسمت چهارم لودینگ، می‌خواهیم نگاهی بیندازیم به سیر تحول سلاح‌ها در بازی‌های ویدیویی و علاوه بر تمام این موارد، پنج مجموعه فو‌ق‌العاده هک اند اسلش را نیز مرور خواهیم کرد. در ادامه لودینگ ۴، مثل همیشه سری می‌زنیم به بازی‌هایی که قرار است در هفته جاری عرضه شوند. این شما و این هم قسمت چهارم لودینگ:

دانلود از طریق وب‌سایت آپارات | تماشا در یوتیوب

در انتها نیز شما می‌توانید در نظرسنجی لودینگ ۴ شرکت کنید:

به نظر شما، بهترین مجموعه بازی تاریخ تو سبک هک‌ان‌اسلش چیه؟

درباره ی GShell

همچنین ببینید

بهترین طراحی کابین‌ در خودروهای سال ۲۰۱۸

بهترین طراحی کابین‌ در خودروهای سال ۲۰۱۸

نشریه‌ی واردز اتو، فهرست بهترین کابین‌های خودرو در سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد. ۱۰ مدل از برندهای خودروساز ژاپنی، آمریکایی، آلمانی، بریتانیایی و کره‌ای در این فهرست وجود دارند.

پاسخ دهید